Број на оглас: 3509050
Објавен на: 02.08.2020, 11:07
1 / 9

Vw polo 1.4 tdi bluemotion 2007 godina

4.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw polo 1.4 tdi 2007 godina sega uvezeno od germanija plateni site davacki do registracija odlicna sostojba
Telefon 078 666 383