Број на оглас: 3509021
Објавен на: 17.02.2020, 14:27
1 / 11

Seat Ibiza 1.2benzin!! 2008god!! Nova kola!!

2.950 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ibizata e uvezena,plateni se site davacki do tablici!!
20008god!!
1.2benzin!!
150000km!!
Kako nova kola,bez 1 tocka,i nadvor i vnatre e kako nova,pai vozi moze proverka vo servis,moze i test voznja 24h za seriozni kupuvaci,moze da ja zemat da ja probaat kolata!!
Full oprema ima,kozen volan,klima,centralno,al bandazi!!