Број на оглас: 3508996
Објавен на: 19.02.2020, 19:12
1 / 1

GoPro HERO 3 Action Camera

3.500 МКД 4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Nova GoPro HERO 3 Action Camera
mozna e zamena