Број на оглас: 3508966
Објавен на: 05.07.2020, 13:09
1 / 3

KANISTRI ZA. GORIVO

20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tri metalni 20. litarski kanistri za gorivo .inf na. Tel. 075. 887. 992