Број на оглас: 3508884
Објавен на: 25.02.2020, 11:59
1 / 3

muta gorenje

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


muta kako od fabrika so 8 konja motor, donesena od slovenija koristena smo za cistenje sneg ima i orginal benzinski motor.