Број на оглас: 3508872
Објавен на: 28.05.2020, 08:20
1 / 4

Iphone 6s

100 € Цената е фиксна 120 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
6s
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iphone 6s full pack. Zastitno staklo x2