Број на оглас: 3508839
Објавен на: 26.02.2020, 14:53
1 / 3

Samsung s10

450 € Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
S10
Боја:
Blue
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung s10 kako nov,od Ch ,koristen 3 meseci
Sledi so polnac i slusalki!!!bezz zameni