Број на оглас: 3508833
Објавен на: 21.02.2020, 02:59
1 / 3

ASUS 21.5 inch 1920x1080 60Hz Monitor so DVI adapter

3.200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ASUS VS228DE monitor, doagja so kabel za napon i VGA kabel so DVI adapter za 60Hz 1920x1080. Ima prostor za dogovor vo cenata :)