Број на оглас: 3508818
Објавен на: 12.08.2020, 09:36
1 / 8

Ford mondeo

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 4m 2021 full oprema se si raboti na nea zacuvana ekstra