Број на оглас: 3508745
Објавен на: 16.02.2020, 10:17
1 / 3

Samsung J6

3.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
Samsung J6
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samaung j6 so puknato staklo odlicno raboti bez problem ne smeta pri rabota.komplet so kutija i dodatoci cena povolna.

Info na:072 535 303