Број на оглас: 3508688
Објавен на: 18.02.2020, 15:34
1 / 12

PEUGEOT 308 1.6HDI 2010 GOD

5.400 € Цената не е фиксна 5.500 €
Марка:
Peugeot
Модел:
308
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


premeneti rebrast i zategaci,vodna pumpa, klinest kais so sategaci pred 1000 km.