Број на оглас: 3508615
Објавен на: 22.02.2020, 04:54
1 / 11

Издавам реновиран стан во Кисела Вода 44м2 празен

160 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
44 m²
Греење:
Централно
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
1970
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам реновиран стан во Кисела Вода од 44 м2 празен, со кујнски елементи. Станот се наоѓа на 6-ти спрат од 7. Станот е блиску до училиште, маркети и автобуска станица. Станот е приклучен на централно греење и има клима уред.