Број на оглас: 3508584
Објавен на: 12.07.2020, 07:05

Se izdava stan na Bul.Gevgelija

150 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
75 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava stan na ul.Bul.Gevgelija (kaj Ruse komerc), so povrsina od vkupno 75 m², se sostoi od dnevna soba, trpezarija, kujna, spalna soba, hodnik, terasa, kupatilo i podrum. Stanot e na prvi sprat zapadna strana i se izdava za podolg period. Informacii na telefon 071251774.