Број на оглас: 3508556
Објавен на: 16.02.2020, 11:59
1 / 5

VW New Beetle 1.9 TDI 66KW Extra Kola

2.300 € Цената не е фиксна 2.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
New Beetle
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VW New Beetle 1.9 TDI 66 KW
2000god
240.000km
Servisirana ulje filtri kaisi
Registrirana cela god
Novi zimski i letni gumi
Klima, grejaci na sedista
Cena 2300e ima prostor za dogovor
Kontakt 074 231 431