Број на оглас: 3508406
Објавен на: 03.06.2020, 09:11
1 / 8

Viluskari JUNGHEINRICH

1 €
Ruse Komerc
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na polovni viluskari
- jungheinrich EFG 220 , elektricen - godina na proizvodstvo 2014. 7500 eur + ddv
-jungheinrich TFG430s , godina na proizvodstvo 2014. - 12.000 eur + ddv
- jungheinrich Swift model elektricen.