Број на оглас: 3508302
Објавен на: 27.03.2020, 00:35
1 / 5

Kanterica brand 68

3.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kanterica brand 68 vo rabotna sostojba ..so nov softfer..moze da se proveri na lice mesto vo rabotilnica