Број на оглас: 3508274
Објавен на: 14.02.2020, 20:39
1 / 2

Masina za perenje alista

4.000 МКД Цената не е фиксна 5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mashina za perenje alista Quadro model WM-A4042. Vo ispravna sostojba. Cena 5000 den. Moze da se vidi i podigne od Kavadarci. Kontakt Sashko 071250032.