Број на оглас: 3508159
Објавен на: 09.07.2020, 12:36
1 / 12

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI KAKO NOVO REG.05/2020 MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-OPEL INSIGNIA 2.0CDTI
-UVEZENO OD SFAJCARIJA
-REGISTRIRANO DO 05/2020
-ZELEN KARTON DO 05/2020
-2 KLUCA
-17.ALUMINSKI BANDASI
-4 NOVI GUMI
-FOLI SO A-TEST
-PARK SENZORI PREDNI ZADNI
-REKARO SPORTSKI SEDISTA
-TROKRAK KOZEN VOLAN SO KOMANDI NA NEGO
-MASAZI NA SEDISTA
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN PRED 2.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI