Број на оглас: 3507974
Објавен на: 27.03.2020, 15:38
1 / 10

Opel Corsa 1.3 cdti

2.800 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa 1.3 cdti registrirana cela godina komplet servisirana komplet 4 novi gumi!!!
2800evra krajna
075-644-013
075-644-013
075-644-013
075-644-013
075-644-013