Број на оглас: 3507947
Објавен на: 05.06.2020, 14:09
1 / 2

Bandazi 5x100/15" so gratis polovni gumi

750 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
185
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


**4 bandaza 5x100/15"**
***so gumi prodavam/menuvam***
Telefon: 076/225-153
__________________________________
- 4 bandaza 5x100/15"
Dokolku zemete 1 bandaz=1.000 denari, 2 bandaza=1.500 denari, 3 bandaza 2.300 denari, 4 bandaza 3.000 denari...FIKS
2 gumi se gratis....besplatni
___________________________________
Moze ZAMENA
za drugi odlicni gumi so ili bez bandazi, moze i so moja doplata
&&&&&&___________________&&&&&&