Број на оглас: 3507942
Објавен на: 14.02.2020, 22:02
1 / 6

Се продава Камион Man TGL

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Камион Man TGL 8180 произведен 2007 во одлична состојба и регистриран. Има сопствена рампа за утовар и истовар на стока погоден за секаков вид на транспорт. За подетални информации јаветесе на 071 205 342 и 071 205343.