Број на оглас: 3507918
Објавен на: 07.08.2020, 20:49
1 / 6

Се продава Volkswagen Crafter

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава Volkswagen Crafter 2.5 TDI произведено 2009 година со термокинг ладење. Регистрирано до 11 месец 2020. За подетални информации јавете се на 071 205 342 и 071 205 343.