Број на оглас: 3507806
Објавен на: 17.02.2020, 15:47
1 / 8

BMW 530 D

5.600 € Цената не е фиксна 5.999 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW 530 D
2005 GODINA
Odlicna sostojba bez maana...motor menjac odlicni...
Registrirana so zelen karton

Od oprema poseduva
-elektrika na site 4 prozori
-navigacija
-klima
-greaci na sedista
-komandi na volan
-maglenki
-Novi 4 gumi

!!! 5600 CENA ZA KES !!!
BEZ ZAMENI

!!! INFORMACII NA TELEFON 075 259 516 MARIO
!!! INFORMACII NA TELEFON 075 259 516 MARIO