Број на оглас: 3507694
Објавен на: 02.08.2020, 09:50
1 / 3

Marantz cd 63mkII KI

200 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Odlicen cd player Marantz 63mkII KI signature. Super socuvan, kako nov. Orginalen dalecinski.