Број на оглас: 3507476
Објавен на: 20.02.2020, 20:26
1 / 5

LIEBHERR A904 Litronic 2000g

27.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba uvoz od DE
BEZ ZAMENI
078373622 Ivan