Број на оглас: 3507351
Објавен на: 15.02.2020, 04:43
1 / 1

EVGA GTX 1660 XC Black Gaming 6GB

12.500 МКД Цената е фиксна 13.000 МКД
Kiril
Карпош, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Продавам практично нова(користена 10 часа севкупно) графичка картичка ) EVGA GTX 1660 XC Black Gaming 6GB купена од странство

Цена, ФИКСНА(ПОСЛЕДНА): 12500