Број на оглас: 3507349
Објавен на: 16.02.2020, 13:00
1 / 8

BMW 118

5.500 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 118 **** EXTRA SOSTOJBA****
Proizvedeno 2008 god vo Dekemvri mesec
Extra socuvana i garazirana kola uvezena od Svajcarija pred 2 godini.
Kolata e so perfektno fabricki socuvan enterier, bez nikakvi mani i popravki so servisna kniska. Se prodava poradi odseluvanje vo stranstvo po extra povolna cena..

**** 5 500 evra *****

Kontakt: Boban 071 208 309
viber: 071 208 309