Број на оглас: 3507333
Објавен на: 07.02.2020, 09:54
1 / 4

Фискален мобилен апарат

7.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава фискален мобилен апарат SYNERGY SY47, воопшто не користен. Ја купивме пред 1 година мислејќи дека ќе работиме со готовински плаќања, но нашите услуги исклучиво ги наплаќаме електронски и апаратот воопшто не е ползуван. Потребна е префискализација.

 Васко Цветковски