Број на оглас: 3507327
Објавен на: 21.02.2020, 09:15
1 / 4

Iphone 7 Plus 128 g

300 € 320 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7 plus
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


telefonot e ekstra socuvan. ima karbon folija + zastitna maska od dvete strani. samo za kes