Број на оглас: 3506945
Објавен на: 18.02.2020, 22:23
1 / 1

STAN nad RAMSTOR

39.500 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
47 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ
Адреса:
Jane Sandanski bb

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e nov , polunamesten ( klima, kujna, zid so bunja i dr ) .