Број на оглас: 3506924
Објавен на: 14.02.2020, 21:05
1 / 5

NOV STAN VO CENTAR

62.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
53 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Makedonski Prosvetiteli bb

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e nov, istocen, na prv kat. Ima komplet kupatilo, blinor vrata, kvalitetna vnatresna i nadvoresna dograma, nadvoresni roletni i dr.