Број на оглас: 3506909
Објавен на: 17.02.2020, 10:56
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2008 SUPER SOSTOJBA

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw golf 5 1.9 Tdi 105 ks 77 kw 2008 godina vo odlicna sostojba sega e uvezen plateni se site davacki do registracija United oprema cena po dogovor.
BEZ ZAMENI!!!