Број на оглас: 3506897
Објавен на: 02.04.2020, 16:55

Се бара персонал за работа во ресторан

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија:
Туризам и угостителство
Пол :
Не е важно
Образование:
Основно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Доволни

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Шанкер 1
Келнери 2 (познавање на Англиски јазик)
Помошник во кујна 2
Главен готвач 1