Број на оглас: 3506749
Објавен на: 16.09.2020, 23:15
1 / 12

ИЗНАЈМУВАЊЕ СТАНОВИ ВО СТРУМИЦА

15.000 МКД
Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2008
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Drvarska

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува стан нов 60м2
Станот се изнајмува за подлог период од 6 месеца,идеален за едно или две лица
Цена 15.000 денари
Тел 078-807-776