Број на оглас: 3506213
Објавен на: 18.08.2020, 08:17

БРАВАР / ЗАВАРУВАЧ

1 МКД Цената не е фиксна
Категорија:
Градежништво, Архитектура
Пол :
Машко
Образование:
Средно училиште
Возачка дозвола:
Б
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се бара


Фирмата ЛИМ ДИЗАЈН - Скопје која се занимава со изработка и монтажа на челични конструкции има потреба од мајстор БРАВАР / ЗАВАРУВАЧ со предходно работно искуство

- Работа на висина ќе се смета за предност
- Возачка Б категорија ќе се смета за предност

Вашето CV можете да ни го испратите на следниов маил limdizajn@yahoo.com или да не контактирате дирекно на тел. 078/260-622 - Лице за контакт Игор.

Ве очекуваме

Потврден огласувач
 LIM DIZAJN (претпријатие)