Број на оглас: 3505907
Објавен на: 20.02.2020, 17:29
1 / 9

Seat Leon 1.6 Tdi

6.999 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat leon 1.6 tdi 105 ks..registriran e cela godina 4 novi gumi so pominati 189000realni km ...so ful oprema...napraven e golem servis na kolata proverka moze kade sakate