Број на оглас: 3505897
Објавен на: 15.02.2020, 00:11
1 / 2

kamera

2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava NOVA kamera-waterproof, sledi so site dodatoci, odgovara za sekoj vid na Sportski aktivnosti, snima vo visoka rezolucija, so kristalno jasna slika...

za poveke info na linkot:
https://m.anhoch.com/product/41783/action-camera-ldk-sport-20-4k-ultrahd-wifiwrist-rf-remote-wwaterproof-case
Mozna e zamena za tel.moze i so moja doplata...