Број на оглас: 3505799
Објавен на: 19.02.2020, 12:27
1 / 1

Wifi kontrola na panasonic ux90 ux180

6.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Modul i tablet zaedno za kontrola na kamerite ux90 i ux180 upatstvo : https://vimeo.com/367217131