Број на оглас: 3505567
Објавен на: 14.02.2020, 20:36
1 / 3

Graficki karti

4.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam graficki karti vo top sostojba koristrni samo 1 god. Imam 30 parcinja povolno