Број на оглас: 3505460
Објавен на: 05.07.2020, 12:43
1 / 9

CHEVROLET CAMARO RS 3800cc 142KW BENZIN 2001GOD 070757597

По Договор
Марка:
Chevrolet
Модел:
Camaro
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
142 kw / 193 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CHEVROLET KAMARO RS 3800cc 142KW BENZIN COUPE 2001GOD DONESENO OD CH CARINETO NA MK TABLI 172000KM KOLATA E FABRICNA SOSTOJBA