Број на оглас: 3505408
Објавен на: 24.05.2020, 00:16
1 / 9

225 45 17

6.300 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
45
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Tri gumi se letni i edna e zimska.
Zimskata e kako nova mnogu malku vozena