Број на оглас: 3505236
Објавен на: 18.05.2020, 13:33
1 / 2

Prodavam 5 pumpi za voda

300 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 5 pumpi benzinski za voda. Servisirani i komplet ispravni. Cena za pumpa 60 €.