Број на оглас: 3505152
Објавен на: 15.02.2020, 16:59
1 / 12

VW POLO CLASSIC 1.9SDI

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADENO