Број на оглас: 3505146
Објавен на: 27.05.2020, 10:06

kupuvam stan

1 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
40 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


baram da kupam stan okolu trgovsi ili nagore do tunelot okolu 40 do 50m2 tel 078 464 330