Број на оглас: 3505106
Објавен на: 26.02.2020, 10:49
1 / 3

Ford focus 1.6

580 € 650 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e se full oprema treba da se farba prednicata