Број на оглас: 3505064
Објавен на: 15.02.2020, 05:34
1 / 2

OTKUPUVAM KOLI REALNA PONUDA

1.200 €
Марка:
Toyota
Модел:
Auris
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
40000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PONUDETE VOZILA OD 500 DO 1200 EVRA
•MATIZ,
•SWIFT
•SPARK,
•CORSA B/C,
•PUNTO 1/2,
•SEICENTO,
•PEUGEOT 106,206
•CITROEN SAXO
•POLO...
BITOLA I OKOLINATA
JAVETE SE ILI PISETE NA VIBER
079/334-441 - Nikola