Број на оглас: 3505003
Објавен на: 01.04.2020, 16:22
1 / 4

Sony Xperia Z5 dual pod garancija

7.500 МКД
Марка:
Sony
Модел:
Xperia Z5 dual
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xperia Z5 dual kako nov ...bez zameni...