Број на оглас: 3504975
Објавен на: 09.07.2020, 17:40
1 / 2

Avtopojacalo za mala mixeta !!!!!!!

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam avtopojacalo vo odlicna sostojba ili menuvam za mala mixeta, mozen e dogovor za razmena .