Број на оглас: 3504954
Објавен на: 28.03.2020, 19:06
1 / 2

Avtopojacalo za mobilen !!!!!!!!!!!

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Друга марка
Модел:
SONY XPERIA
Боја:
Останато
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam avto pojacalo vo odlicna sostojba , moze zamena za mobilen ili tablet , pojacaloto go cenam okolu 2500 den. mozen e dogovor za razmena .