Број на оглас: 3504946
Објавен на: 19.02.2020, 13:00
1 / 1

Плац

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
472 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац 472 метри квадратни до патот за Добрево ( на раскрсницата за маричанско маало) од долна страна, на плацот веќе има уведено вода и струја. Цена по договор
Тел 078/213-486